www.zadbaneoczy.pl

Osobom, które szukają dobrego optometrysty w Malborku, proponujemy w pełni profesjonalną usługę badania ostrości wzroku i korekcji wad wzroku. W naszym gabinecie zajmuje się tym optometrystka Joanna Gramatowska, która jest absolwentką Studiów Podyplomowych w Bydgoszczy w zakresie optometrii.

Kiedy warto skorzystać z pomocy optometrysty? Jako specjalista w zakresie diagnozowania wad wzroku, otpometrysta dobiera odpowiednią korekcję optyczną – czyli okulary. Do optometrysty udajemy się, gdy chcemy skorygować wadę wzroku. W naszym gabinecie optometrysty w Malborku znajduje się profesjonalny sprzęt, pozwalający na prawidłowe badanie wzroku pod kątem doboru okularów. Oprócz ostrości wzroku optometrysta zbada też ciśnienie śródgałkowe. Nie jest to jednak specjalista w zakresie chorób oczu.

Szerokim badaniem w kierunku chorób oczu oraz profilaktyką chorób oczu zajmuje się w naszym gabinecie specjalista chorób oczu Hanna Pichlak.
Jeśli jednak potrzebny jest tylko dobór szkieł okularowych o odpowiedniej mocy, klienci z Malborka i okolic mogą skorzystać z profesjonalnych usług optometrysty w naszym gabinecie.

Optometrystka po przeprowadzonym badaniu kieruje do zlokalizowanego w tym samym budynku Salonu Optycznego, w którym można wykonać okulary korekcyjne lub zakupić soczewki kontaktowe. Dzięki temu osoby korzystające z usług optometrysty w Malborku mogą od razu wybrać oprawy i zlecić wykonanie okularów.