www.zadbaneoczy.pl

W naszym Salonie Optycznym w Malborku klienci mają do wyboru szeroką gamę opraw okularowych różnych producentów, zarówno bardziej ekonomicznych, jak i projektowanych przez wiodące na rynku marki. Tak rozbudowana oferta sprawia, że każdy klient znajdzie tu produkt odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym.

 

Do dyspozycji klientów, którzy odwiedzą nasz salon optyczny w Malborku, jest dyplomowany optyk Aneta Bajur, absolwentka Szkoły Optycznej w Gdańsku. Służy ona profesjonalną pomocą w wyborze oprawy okularowej i szkieł odpowiednich do wady wzroku, a także – jeśli jest taka potrzeba – doradza wybór powłoki uszlachetniającej szkła okularowe do urządzeń cyfrowych oraz zmniejszające światłowstręt i olśnienia.
W zakresie fachowego doradztwa, jakie oferujemy każdemu klientowi, szczegółowo omawia także dobór szkieł progresywnych czy szkieł asferycznych, pozwalających na naturalne widzenie i naturalny wygląd oczu przy wysokich wadach wzroku.
W Salonie Optycznym w Malborku wykonujemy okulary różnego typu: do dali, do czytania, progresywne, biurowe, do urządzeń cyfrowych, a także sportowe i dla kierowców.

Prowadzimy ponadto sprzedaż soczewek kontaktowych miękkich:

  • sferycznych: korygujących wady wzroku od +20 do –20 dioptrii
  • korygujące astygmatyzm nawet powyżej 3 dioptrii
  • multifokalnych – dla pacjentów potrzebujących korekcji do dali i bliży

W Salonie Optycznym w Malborku można zaopatrzyć się również w płyny do soczewek kontaktowych, krople nawilżające do oczu, akcesoria do pielęgnacji okularów, okulary słoneczne.

Szeroki zakres świadczonych usług i pełen profesjonalizm zapewnia wysoko wykwalifikowana kadra i współpraca z renomowanymi producentami opraw i soczewek. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem. Są to m.in. aparat do szlifowania szkieł okularowych Essilor ze skanerem i dioptromierzem, który pozwala dopasować szkła do każdej oprawy – nawet słonecznej czy sportowej. Salon optyczny w Malborku wyposażony jest ponadto w urządzenie przeznaczone do odkażania opraw, w myjkę do opraw używanych, a także w aparat umożliwiający modelowanie opraw.

 

Prowadzimy sprzedaż soczewek kontaktowych oraz płynów pielęgnacyjnych.

 

W salonie Optycznym również oferujemy:

– zakup akcesoriów do okularów ,w tym środków do pielęgnacji okularów
– okulary słoneczne
– sprzedaż miękkich soczewek kontaktowych korygujących wady   wzroku sferyczne (od + 20 do -20) i astygmatyzm nawet powyżej 3 dioptri
– sprzedaż płynów do pielęgnacji soczewek oraz kropli zwilżających